Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Grabów nad Prosną

Prasóweczki

Czasy, w których prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, płacą się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy przyjemny zapach kozła, ma bujne owłosienie pod pachami także w środowiskach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli współcześni mężczyźni mają kwestii połączone z goleniem się i depilacją, to nie dziwią się nad tym, czy usuwać włosy, tylko gdy wtedy wykonać. A sprawa jest ogromna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Międzychód

 

Przyczyn zmiany w podejściu do męskiego owłosienia intymnego można znajdować w rewolucji, jaka wytworzyła się w naszej głów w minionych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i sporo różnych kosmetyków tradycyjnie łączonych z osobami.

Czy golenie okolic intymnych to informacja zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej i na nogach było zarezerwowane wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” klientów była problemem tabu. Takie zachowania brano nie tylko za przejaw zniewieścienia i układano ze pasjami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że gdy natura dała go dużym uwłosieniem, to trzeba je z dumą nosić. W efekcie to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka z osoby. Pomimo to obecnie przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyzny ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że ten facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę chodzącego na basenie czy na plaży w złych i obcisłych kąpielówkach, z których wypadają włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, ale też pewnego okresu tradycji i doświadczenia estetyki. Gdy kładziemy się publicznie, powinniśmy zadbać o indywidualny wygląd. Widać nie każdy facet pragnie brać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia więc w istocie standard. Szczególnie w wypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i zewnętrzne. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna stanowić martwi o estetykę okolic intymnych.

Higiena oraz ciekawszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w wypadku osób że to być znaczenie, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny umieszcza się nie mieć żadnego pomysłu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej oddają się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to pan z daleką, ale starannie przystrzyżoną brodą, a że także z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest jeszcze większa. Szczególnie wśród ludzi najbardziej intensywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W dużych włosach łatwiej umieszcza się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa pozytywnie na poprawę naturalnego aromatu ciała, chociażby w czasie silnego i długotrwałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu pamięta więcej ogromne uznanie dla poprawy jakości seksu. Należy jednak mieć, że nie jest wtedy dosyć ważna zasada. Teoretycznie proste i zadbane genitalia winnym stanowić pomocną inspiracją do wykonywania seksu oralnego. Przejawia się jednak, że pewne panie, ale i panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestii połączonych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z kumplem czy partnerką, anim podejmiemy jakieś skuteczne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeśli zdecydujemy się na uniknięcie włosów łonowych, więc bierzemy do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najbezpieczniejszą jest ograniczenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie polecane jest adeptom intymnej depilacji. Czerpanie z dedykowanej golarki istnieje w cali komfortowe i umożliwia doskonałe efekty. Równie oczywiste jest używanie kosmetyku do depilacji. Spośród tego standardu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bowiem w wypadku bardzo przyjemnej skóry mogą powodować podrażnienia. Zwykle są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i ułatwiają skuteczne i kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w środowiskach intymnych. Ostatnią z zwykłych metod, które z przeznaczeniem możemy zastosować bez powtarzania się do gabinetu kosmetycznego, jest wykorzystanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy umożliwia ona wygolić skórę bardzo prosto i uniknąć zacięć.

Gdy jesteśmy dość odrastających włosów łonowych oraz ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy wziąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie dużą jest depilacja woskiem. W wypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest naprawdę duży. Mówiąc wprost: ból jest wielki, ale szybki i eliminuje z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to zachowanie depilatora – skuteczność jest cała, i nawet trochę dłuższa.

Jeśli zależy nam na trwałym efekcie depilacji, najlepszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się niemal wszystkich włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest wtedy strategia tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments